Не працюють порти у комутатора

След электрической дуги

Причини можуть бути різні. Цього разу мали справу з наслідками грози.

Що розповів замовник

Перестали працювати деякі порти у керованого 48-портового комутатора. Інші порти за деякий час також перестають реагувати.

Що ми побачили

Під час діагностики виявили сліди електричного пробиття, яке призвело до пробиття 10 портових мікросхем, виходу модуля PoE та вигоряння багатьох радіоелементів.

У подальшому спілкуванні із замовником виявилося, що ця ситуація виникла після грози. Внутрішнього грозозахисту обладнання на підприємстві немає.

Тривалість ремонту

Діагностика та ремонт — 7 р.д. (без урахування часу на переговори, погодження всередині компанії-замовника, оформлення документів, організаційні моменти).

Вартість ремонту

Цього разу замовнику пощастило, бо обладнання вигоріло не повністю. Вартість відновлення склала 12% вартості комутатора, натомість витрати на грозозахист пристрою могли скласти до 5%.

Думка інженера сервісного центру «Мегатрейд»

У світі за день трапляється близько 50 тисяч гроз, із частотою ударів блискавки 100 разів на секунду на поверхню Землі. Не вдаючись у фізику процесів, розглянемо наслідки влучення блискавки до споруд: імпульсні струми в каналі блискавки досягають колосальних величин (100-200 тис. ампер). Вони призводять до займання та руйнування приміщень, виходу з ладу електрообладнання, загибелі всього живого.

Як правило, приміщення мають зовнішній захист від таких явищ. Але його виявляється замало для убезпечення електроустаткування від імпульсних перенапруг. Для цього потрібно застосовувати ще й внутрішні системи захисту (напр., розрядники, варистори тощо), які максимально нівелюють зовнішні атмосферні явища та забезпечують безперебійну роботу обладнання.

А що сталося у вас?

Заповніть сервісну заявку та замовте ремонт!

Типи обладнання

Зв'яжіться з нами!

Потрібен ремонт?

Надішліть нам сервісну заявку, щоб ми розуміли яке обладнання зламалося і з ким тримати зв'язок

Створити заявку

Хочете з'ясувати подробиці?

Надішліть нам запит і ми зв'яжемося з вами впродовж
30 хвилин (у пн-пт з 9:00 до 18:00)

Надіслати запит

Як передати обладнання?

Передати обладнання до сервісного центру можна особисто або «Новою поштою»

Докладніше