kontr-obslugovuvannia

Сервісний центр «Мегатрейд» пропонує оформлення сервісного договору компаніям-замовникам, які придбали обладнання за участю ІТ-дистриб’ютора «Мегатрейд». Договором фіксуються обсяги та умови сервісу, який потрібен компанії-замовнику.

Що впливає на вартість сервісного договору?

На розрахунок вартості договору впливають вид та кількість обладнання, яке ви хочете покрити сервісним контрактом, місце розташування обладнання та бажані терміни реагування.

Що потрібно для укладення договору на сервісне обслуговування?

Ми просимо замовників надати специфікацію обладнання та визначитися з бажаним сервісом. Індивідуальний підхід до розрахунку вартості обслуговування обладнання дає змогу оптимізувати витрати.

Навіщо компаніям сервісний договор з сервісцентром?

Укладаючи сервісний договір ви мінімізуєте ризики, пов’язані з перестоєм вашого обладнання під час ремонту. Адже при контрактному обслуговуванні резервується (тримається в наявності) усе необхідне обладнання та запасні частини. Тому є можливість швидкого ремонту або підміни обладнання на час ремонту.

Сервісний центр «Мегатрейд» має авторизацію таких провідних виробників, як Cisco, Delta, NetApp, Aten, Synology, Ricoh та інших. Тому наші інженери нададуть вам якісне сервісне обслуговування та допоможуть убезпечити вашу компанію від багатьої неприємних несподіванок.

Зокрема для ДБЖ ми пропонуємо програми розширеного сервісу: пакети «Стандарт», «Преміум» та «Додатковий рік гарантії».

Безперервність роботи — ознака успіху

Однією з головних ознак успішності підприємства є забезпечення безперервності бізнес-процесів. Вихід із ладу устаткування, що задіяне у цьому процесі, тягне як фінансові, так і іміджеві втрати через невиконання договірних зобов’язань.

Найкращий спосіб уникнути подібних ситуацій — завчасно підготуватися. Зокрема укласти договір на сервісне обслуговування з гарантованим часом відновлення роботоздатності обладнання.

Краще попереджувати можливі збої у роботі обладнання, ніж героїчно боротися з їхніми наслідками.

Потрібна допомога з обладнанням?

Заповніть заявку і ми зв’яжемося з вами впродовж 30 хвилин.

Усі послуги

Зв'яжіться з нами!

Потрібен ремонт?

Надішліть нам сервісну заявку, щоб ми розуміли яке обладнання зламалося і з ким тримати зв'язок

Створити заявку

Хочете з'ясувати подробиці?

Надішліть нам запит і ми зв'яжемося з вами впродовж
30 хвилин

Надіслати запит

Як передати обладнання?

Передати обладнання до сервісного центру можна особисто або «Новою поштою»

Докладніше

Випадки з практики