pnr-dlia-dbzh

Що таке пусконалагоджувальны роботи (ПНР)?

ПНР є завершальним етапом усіх заходів, пов’язаних з монтажем та введенням в експлуатацію, а також є обов’язковим етапом для отримання гарантії на пристрій від виробника. Під час ПНР перевіряється готовність обладнання до експлуатації в штатному режимі впродовж тривалого часу. 

Хто виконує ПНР?

Проводити ПНР мають право лише авторизовані фахівці, які пройшли навчання у виробника та отримали відповідні сертифікати. Часто виробник обладнання встановлює це як обов’язкову умову для отримання гарантії. Тобто, якщо ця умова не виконується покупець може втратити право на гарантійний ремонт.

Етапність ПНР для ДБЖ

Будь-яке електрообладнання встановлене на об’єкті, потребує індивідуального підходу. Проте етапи ПНР залишаються незмінними.

Підготовчий етап

Перевіряється виконання рекомендацій від виробника обладнання щодо розташування, монтажу, відповідності параметрів підключених кабелів, автоматів, схеми підключення.

Тестовий пуск у номінальному режимі

Перевіряється актуальність ПЗ, тестуються основні функції, працездатність окремих вузлів, систем захисту та готовність кабельних ліній до короткочасних навантажень.

Вступний етап

Обладнання переводиться в експлуатаційний режим. Перевіряються основні вузли, що відповідають за захист, керування, переведення на резервне живлення, оптимізуються налаштування в робочому режимі. Після цього обладнання вважається введеним в експлуатацію.

Оформлення

Замовник отримує експертну оцінку, фіксуються його зауваження на момент передачі обладнання та надається акт ПНР за підписом та датою, з якою обладнання буде взято на гарантійне обслуговування.

Потрібна допомога з обладнанням?

Заповніть заявку і ми зателефонуємо вам впродовж 30 хвилин.

Усі послуги

Зв'яжіться з нами!

Потрібен ремонт?

Надішліть нам сервісну заявку, щоб ми розуміли яке обладнання зламалося і з ким тримати зв'язок

Створити заявку

Хочете з'ясувати подробиці?

Надішліть нам запит і ми зв'яжемося з вами впродовж
30 хвилин

Надіслати запит

Як передати обладнання?

Передати обладнання до сервісного центру можна особисто або «Новою поштою»

Докладніше

Випадки з практики