remont-nas-asustor-

Сервісний центр «Мегатрейд» є автроизованим сервісним партнером компанії Asustor. Ви можете замовити в нас діагностику, гарантійний та позагарантійний ремонт, а також додаткові послуги. 

Стандартний термін гарантії на мережні сховища Asustor (за умови їх належного використання) становить 3 або 5 років залежно від виду обладнання. Але у сервісному центрі «Мегатрейд» ви можете придбати послугу з продовження гарантійного періоду на рік або більше. Впродовж цього терміну компанія Asustor гарантує відсутність у мережних сховищах свого виробництва (за виключенням аксесуарів) виробничих дефектів та дефектів матеріалів за умови їх належного використання.

Якщо впродовж гарантійного терміну NAS-сервер або його компонент буде визнаний дефектним, його безкоштовно відремонтують або замінять новим.

 

Умови за яких припиняється гарантія NAS Asustor та пропонується ремонт поза гарантією:

У NAS Asustor немає компонентів, що потребують технічного обслуговування. Неможна дозволяти ремонтувати чи модифікувати пристрій сервісному центру чи людині, що не має на це офіційного дозволу.

Компанія «Мегатрейд» є офіційним дистриб’ютором та сервісним партнером компанії Asustor та має авторизований персонал для виконання всіх видів ремонтних робіт з NAS Asustor.

Якщо ваш мережний накопичувач Asustor зламався, ви можете звернутися до Asustor, продавця або безпосередньо до сервісного центру «Мегатрейд».

Зауважте, будь ласка, що ані компанія Asustor, ані «Мегатрейд» не несуть відповідальності за втрату чи порушення цілісності даних, що зберігаються на мережних сховищах Asustor та пов'язану з цим шкоду/збитки. В т.ч. це стосується апаратного/програмного забезпечення та носіїв даних. Збереження даних та резервних копій даних — це відповідальність виключно покупця. Тому перед зверненням до сервісного центру вам потрібно створити резервні копії даних та видалити з пристрою всю конфіденційну інформацію.
Якщо ви готуєте передати в ремонт NAS Asustor, разом з пристроєм також потрібно надати ключі для входу в систему або скинути можливість входу до заводських налаштувань.

Потрібна допомога з обладнанням?

Заповніть заявку і ми зателефонуємо вам впродовж 30 хвилин.

Усі послуги

Зв'яжіться з нами!

Потрібен ремонт?

Надішліть нам сервісну заявку, щоб ми розуміли яке обладнання зламалося і з ким тримати зв'язок

Створити заявку

Хочете з'ясувати подробиці?

Надішліть нам запит і ми зв'яжемося з вами впродовж
30 хвилин

Надіслати запит

Як передати обладнання?

Передати обладнання до сервісного центру можна особисто або «Новою поштою»

Докладніше

Випадки з практики