skilki-koshtuie-remont-

«Скільки коштує ремонт?» — це перше, що запитують у нас усі замовники. На жаль, швиденько відповісти на нього неможливо. І ось чому.

Приклад № 1

Уявіть, що у вас є улюблений тер’єр Боня. Рудий, волохатий, невтомний.

Раптом він захворів: відмовляється гратися, перестав їсти, лежить, скиглить. Хіба ви дзвонитимите у ветеринарку, щоб запитати скільки коштує лікування? Ні! Ви хапаєте цуцика й мерщій до лікаря! Адже невідомо, що стало причиною недуги.

Лікар його огляне, можливо, відішле зробити аналізи і лише після цього поставить діагноз та призначить лікування. Ось тут ви й дізнаєтесь у скільки воно вам вийде.

Приклад № 2

Тепер припустимо, що у вас на руках зламаний пристрій (ДБЖ, сервер, комутатор — не має значення), який ви хотіли б відремонтувати.

Звичайно, цікаво знати наперед скільки коштує його «лікування». Але ремонт складного обладнання не можна порівняти з якоюсь стандартною процедурою, наприклад, із заміною скла на телефоні. Можливих причин несправності може бути +100500. І серед них треба віднайти справжню. Саме для цього и проводиться діагностика обладнання перед ремонтом.

Звідки ми дізнаємося про вартість ремонту?

Ціну ремонту ми дізнаємося тільки за результатами діагностики впродовж якої інженер сервісного центру досліджує зовнішній та внутрішній світ приладу. Він бере його до рук, робить візуальний огляд. Далі знімає корпус, за допомогою діагностичного обладнання перевіряє внутрішні вузли на роботоздатність, визначає несправні компоненти, аналізує причини їхнього виходу з ладу та їх можливий вплив на інші елементи.

Після «встановлення діагнозу» стає зрозумілою ремонтопридатність пристрою та ступінь складності ремонту. Тепер ми можемо сформувати перелік необхідних запчастин, враховувати трудовитрати і ось, нарешті, у нас з’являються підстави, щоб назвати ціну та термін виконання ремонту. А до цього моменту ми можемо зорієнтувати вас лише щодо вартості діагностики.

До речі, у деяких випадках пошук причини може забрати вдвічі більше часу, ніж сам ремонт! Тому ми спочатку знаходимо причину поломки, а потім говоримо вам скільки коштує ремонт.

Потрібна допомога з обладнанням?

Заповніть заявку і ми зателефонуємо вам впродовж 30 хвилин.

Усі послуги

Зв'яжіться з нами!

Потрібен ремонт?

Надішліть нам сервісну заявку, щоб ми розуміли яке обладнання зламалося і з ким тримати зв'язок

Створити заявку

Хочете з'ясувати подробиці?

Надішліть нам запит і ми зв'яжемося з вами впродовж
30 хвилин

Надіслати запит

Як передати обладнання?

Передати обладнання до сервісного центру можна особисто або «Новою поштою»

Докладніше

Випадки з практики